Xbox kaina: technologijos namuose

Xbox One yra viena iš paklausiausių video žaidimų konsolių visame pasaulyje, pagrindiniai jos varžovai yra PlayStation ir Nintendo. Xbox kaina Lietuvoje skiriasi priklausomai nuo konsolės vidinės atminties talpos, pardavėjo taikomų akcijų, bei konsolės modelio. Šiem veiksniam darant įtaką Xbox One ir jo priedų kaina rinkoje gali svyruoti nuo 220€ iki 550€.

Xbox konsolė turi seriją priedų, kurių dėka naudotojas gali paaštrinti patiriamus įspūdžius. Kinect sensorius, belaidžiai valdymo pulteliai, specialiai Xbox One konsolei pritaikytos ausinės, Xbox Live Narystė ir speciali klaviatūra, yra vienos iš paklausiausių prekių, perkamumu nenusileidžiančios pačiai žaidimų sistemai.

Įsigijant Xbox One asmeninę žaidimų sistemą turėtumėte žinoti ir apie vidinę, virtualios Xbox Game Store parduotuvės kainų struktūrą. Ši vidinė sistemos parduotuvė yra skirta patenkinti kiekvieno žaidėjo norus ir užgaidas. Nesvarbu, ar tik išsipakavote naujajį Xbox One, ar vis dar naudojate senuką Xbox 360, Xbox Game Store siūlo šimtus įvairiausių žaidimų pagal kiekvieno skonį.

Xbox žaidimų kaina konsolės parduotuvėje gali svyruoti nuo 2.99€ ties pigiausiais žaidimais ir 59.99€ žvelgiant į naujausius ir populiariausius leidinius. Beabejo, parduotuvėje taip pat siūlomas platus nemokamų žaidimų spektras, nuolatinės akcijos, rinkiniai, specialūs pasiūlymai ir šventiniai siurprizai. Kartais tiesiog yra verta stabtelti prieš įsigijant vieną ar kitą norimą kūrinį ir pasižiūrėti į šiandienos datą, tikėtina, kad greitai laukia nauji pasiūlymai ir kas žino, galbūt vienas iš jų bus nutaikytas į jūsų norimą žaidimą.

Vienas iš patogiausių būdų ieškoti geriausio Xbox kainą ir kokybę atitinkančio sąntykio, yra naršyti įvairias virtualias žaidimų prekybvietes, jose tikrai galima rasti stebinančių pasiūlymų. Ši svetainė yra viena iš šių internetinės žaidimų prekybos parduotuvių, kurioje verta ne tik apsilankyti.