Vestuviniai žiedai vyrams pagal gyvenimo būdą

Vestuviniai žiedai – tai papuošalai, kurie dažniausiai rankas puošia visą gyvenimą nuo pat vestuvių dienos. Tiek vyrų, tiek moterų. Tačiau pastebėta, kad atvirkščiai nei moterys, vyrai mažiau dėmesio kreipia į šios vestuvinės atributikos pasirinkimą. Jiems dažnai tinka bet kas, kas tinka jų moterims. Visgi, juvelyrai akcentuoja, kad vyrai taip pat turi teisę rinktis ir tai daryti turėtų dažniau. Pateikiame kelias priežastis kodėl ir kelis žiedų pasirinkimo variantus, atsižvelgiant į gyvenimo būdo ypatybes.

Kokius žiedus vyrai turėtų rinktis ir kodėl?

Pirmiausia, labai svarbu akcentuoti, kad tai papuošalas, kuris tampa nuolatiniu gyvenimo palydovu, kad ir ką vyras veiktų – dirbtų, keliautų, atostogautų. Kiekvienas vyras taip pat turi skirtingas vertybes, tad ir pasirinktas žiedas turėtų nors kiek jas atitikti. Ką tai reiškia? Pasakojame plačiau.

Štai, pavyzdžiui, vyrai gali turėti labai skirtingų pomėgių. Tai gali būti žvejyba, stovyklavimas, medžioklė. Pasirinkti vestuviniai žiedai turėtų būtų pagaminti iš tokio metalo, kuris leistų jiems atsipalaiduoti ir negalvoti, kaip skirtinga veikla gali paveikti žiedo paviršių. Be to, raštai ant žiedo lankelio taip pat gali atspindėti vyro vertybes ar pomėgius. Tiems, kurie užsiima aktyvia veikla lauko sąlygomis, siūloma rinktis žiedus, kurie būtų atsparūs braižymuisi.

Jei būsima šeimos galva daug keliauja, rinktis vertėtų mažiau dėmesį atkreipiantį žiedą – be įmantrių linijų, raižinių, deimantų akučių. Viena iš priežasčių, kodėl – taip būtų galima išvengti galimų vagysčių ir nelaimių, kurios dažnai neišvengiamos viešint svečiose šalyse. Juk vestuvinis žiedas – tai turtas, kurį norisi apsaugoti.

Tiems, kuriems svarbiausia vertybė yra žmonės esantys šalia, kitais žodžiais tariant – šeima, siūloma žiedą graviruoti, taip išryškinant šią vertybę. Tokiu būdu papuošalas įgaus daug svarbesnę ir didesnę vertę asmeniui, kuris jį nešios, o išgraviruoti žodžiai visada primins tai, kas svarbiausia. Be to, tokius žiedus dažnai mėgstama perduoti iš kartos į kartą, todėl graviruojami žodžiai turėtų būti gerai apgalvoti. Juk tai gali tapti šeimos ir giminės relikvija.

Vieni mėgsta paprastesnius, kiti ieško įmantrumo. Tačiau atvirkščiai nei moterims, vyrai daugiau siekia praktiškumo. Todėl net ir graviruojant ar renkantis inkrustuotus žiedus, svarbu atsižvelgti, kad šie būtų patogūs nešiojant, nespaustų ir kitaip tariant, būtų praktiški papuošalai, kurių nesinorėtų nusiimti.