Sužadėtuvės ant nosies, ką išrinkti mylimajai?

Sužadėtuvių procesas yra ne tik laukiamiausias merginos gyvenime, bet ir vienas sudėtingiausių vaikinams. Reikia ne tik ryžtis šiam žingsniui, bet ir žinoti, kokie sužadėtuvių žiedai šiandien populiarūs ir, žinoma, koks patiktų mylimajai.

Atsižvelkite į merginos nuomonę

Pirmasis žingsnis renkant žiedą yra žinoti, kas jai patinka. Šis faktorius iš esmės apima viską, kas jums palengvins žiedo rinkimo procesą. Turite nuspręsti, koks tai taurusis metalas, koks žiedo modelis (minimalistinis ar labiau blizgus) patiks mylimajai. Tai itin susiaurina pasirinkimo lauką, todėl tampa lengviau atsirinkti iš didelės pasiūlos.

Įvertinkite savo finansus

Kitas svarbus faktorius yra jūsų finansinės galimybės. Nuomonė, kad kuo daugiau investuosite, tuo sužadėtuvių žiedai bus gražesni, nėra visiška tiesa. Svarbiau yra jau pačioje pradžioje nusistatyti, kiek galite išleisti ir tuomet ieškoti jums tinkamiausio varianto. Įprastai juvelyrinių dirbinių salonai žinodami tikslią jūsų sumą, kurią galite skirti – gali jums padėti atrasti geriausią variantą. Visai nesvarbu ar kalba sukasi apie šimtines ar tūkstantines sumas.

Išsiaiškinkite merginos piršto dydį

Nors juvelyrai mielai sutinka pataisyti žiedo dydį jam netikus, tačiau neabejotinai smagiau, kai dėl piršto dydžio esate tikri. Tuomet ir patys jaučiatės ramiau ir mylimoji įvertina jūsų pastangas, aiškinantis, kokia jos piršto apimtis.

2017 – aisiais metais galima išskirti 3 žiedų tendencijas:

• Sužadėtuvių žiedai su masyviu brangakmeniu. Tai žiedai, kurie tarsi sako „aš susižadėjusi“, kita vertus tai daugelio moterų svajonę. Prie įsigyjant visada įsitikinkite ar tikrai deimanto dydis yra taip svarbus mylimajai, gal žymiai labiau ji nori minimalistinio ir santūresnio varianto.

• Žiedai, kurių šonai taip pat puoši brangakmeniais – tai pasirinkimas tiems, kurie ieško įdomesnio dizaino ir formos sprendimo ir nenori sukoncentruoti dėmesio į vieną didelį brangakmenį.

• Klasikiniai žiedai – tai visiškai minimalistinis variantas, kuris niekada neišeis iš mados. Tiffany tipo žiedai yra amžina klasika, jie elegantiški, santūrūs, tačiau delikačiai puošnūs ir prabangūs.

Renkant žiedą nepamirškite, kad neretai moterys jį nori nešioti ilgiau nei iki vestuvių, todėl rinkitės kokybiškus ir geriau skirkite daugiau laiko to vienintelio paieškoms.

Pasinaudokite šiais patarimais ir atraskite sužadėtuvių žiedus, kurie nustebintų ir pradžiugintų jūsų mylimą moterį.