Suteikite sekcijai antrą šansą

Sekcijos toks jau reikalas – vieniems jos patinka, o kitiems atrodo pasenęs ir tik seneliams reikalingas baldas. Tačiau šiandien jos atgimsta iš naujo ir, atrodo, savo dizainu tiesiog prašosi būti pastebimos iš naujo. Todėl baldų salonuose vis dažniau senovines keičia modernios sekcijos ir suteikti šiems baldams antrąjį šansą siūlo net interjero dizaineriai. Nes svetainėje reikalinga ne tik sofa ir televizorius.

Derinamas dizainas ir funkcionalumas

Kartais labai sunku atrasti baldus, kurie būtų ne tik funkcionalūs, bet ir papildytų interjerą. Kiekvienas nori gražaus, jaukaus, stilingo interjero, todėl dažnai baldus renkasi pagal jų išorinį dizainą, o tada liūdi, jo šie nefunkcionalūs ir talpinantys mažai daiktų. Panašiai buvo ir su tomis senovinėmis, senelių laikų sekcijomis. Daugeliui jos atrodė prestižo reikalas, tačiau atvirkščiai nei modernios sekcijos, klaikiai apsunkindavo interjerą ir apkraudavo patalpas. Menkas malonumas, kai kambarys užgrūstas nefunkcionaliais baldais. Būtent todėl šiandien interjero dizaineriai daugiau dėmesio kreipia į praktiškumą, tačiau deda maksimalias pastangas, kad suderinta tarpusavyje būtų ir dizainas, ir funkcionalumas.

Lengvesnis komponavimas su kitais baldais

Anksčiau sekcijos būdavo maždaug vienodos. Tiek formų atžvilgiu, tiek medžio spalvų. Tačiau šiandien rinkoje vyrauja modernios, jaukios, spalvingos sekcijos, suteikiančios galimybę jas derinti prie bet kokio interjero. Tai vienas iš labiausiai šio baldo vertinamų ir suteikiamų privalumų. Nes pirkti baldus, kurių po to nebus galima komponuoti su kitais baldais ir performuoti šiandien jau tiesiog neapsimoka. Nes gyvenimas šiandien toks dinamiškas, kad viskas ko norisi, tai neužsisės. Nes pirkti baldus, kurių po to nebus galima komponuoti su kitais baldais ir performuoti šiandien jau tiesiog neapsimoka. Nes gyvenimas šiandien toks dinamiškas, kad viskas ko norisi, tai neužsisėdėti vietoje.

Modernios sekcijos šiandien gali būti ir modulinės, o tai leidžia jas lengviau komponuoti, ardyti ir dėlioti taip, kad namuose būtų jaukiau, o prireikus viską perstumdyti. Su senomis griozdiškomis sekcijomis to padaryti niekaip nebūtų išėję. Norint pakeisti interjerą jas tiesiog reikėdavo išmesti laukan sudeginti.

Tad jei vis dar svarstote ar verta tas modernioms sekcijoms suteikti antrąjį šansą – tai verta verta verta! Nes niekas nevers Jūsų išmesti baldų vien todėl, kad norite atnaujinti namų interjero dizainą. Darykite tai lengviau – komponuokite, derinkite, ardykite ir junkite. Tegul namus atnaujinti bus lengviau, o sekcijoje visko tilps daugiau.