Spalvoti kontaktiniai lęšiai – ryškiam Jūsų gyvenimui

Didžioji dalis perkančių kontaktinius lęšius internetu renkasi įprastus bespalvius lęšius, per kuriuos matoma natūrali akių rainelės spalva. Tiesa, dabar pardavėjai siūlo ir išskirtinius spalvotus lęšius ar netgi lęšius su įvairiais raštais. Tokių galima rasti ir internetinėje parduotuvėje gerilesiai.lt. Čia siūlomi gamintojo „Eyes Smile“ spalvoti lęšiai. Ne vieno pirkėjo jau išbandyti ir pamėgti lęšiai gali būti pasirenkami ne tik išskirtinėms progoms ar teminiams vakarėliams. Nemaža dalis perkančiųjų tokius spalvotus lęšius nešioja ir įprastai – darbe, studijose, keliaudami. Niekuo kokybės prasme nesiskiriantys nuo tradicinių bespalvių lęšių, įvairių spalvų lęšiai nešiojami patogiai ir gali pabrėžti itin kūrybiškų bei charizmatiškų asmenybių įvaizdį.

Kodėl verta pasirinkti Eyes Smile spalvotus kontaktinius lęšius?

Jeigu manote, kad spalvoti akių lęšiai yra tinkami tik smagiems vakarėliams, galvokite iš naujo. Tokie lęšiai gali būti tinkami ir kasdieniam nešiojimui, ypač jeigu norite paryškinti akis išraiškingais rudais ar juodais atspalviais. Tokių spalvų (tiek šviesesnių, tiek tamsesnių) galima rasti gerilesiai.lt asortimente „Eyes Smile“ gamintojo produktų sąraše.
Su spalvotais kontaktiniais lęšiais žmogus gali jaustis drąsus, ryškus, išskirtinis. Jų nešiojimas – įprastas, tačiau emocijos gali būti neeilinės: pradžiuginti save bei aplinkinius su spalvotais lęšiais yra nesudėtinga. Tokie kontaktiniai lęšiai itin rekomenduojami kūrybiškoms, drąsioms asmenybėms, norinčioms savo įvaizdį praturtinti įdomiu aspektu.

Skirtingo stiprumo pasirinkimas

Spalvoti kontaktiniai lęšiai gali būti pasirenkami įvairaus stiprumo. Ieškantiems išskirtinių kontaktinių lęšių net iki 10.00 dioptrijų tinka „Eyes Smile“ lęšiai. Tačiau nusiminti nereikėtų ir tiems, kurie tokius lęšius nori naudoti tik kaip įvaizdžio detalę, mat šiuo metu galima nusipirkti ir spalvotus akių lęšius ir visai be dioprijų. Su tokiais lęšiais nekenksite savo regėjimui ir būsite pastebimas.
Keturi atspalviai priklausomai nuo Jūsų asmenybės

Neapsisprendžiate, kokią lęšių spalvą pasirinkti? Galbūt būtų lengviau, jeigu pamąstytumėte apie savo charakterį ir asmenybės tipą bei būtent prie to derintumėte lęšius.

• Ypač juodi lęšiai (jų pakraščiai optiškai patamsina vyzdį, žiūrint į akis jos užburia tarsi hipnotizuoja);
• Visiškai juodi lęšiai – paslaptingumo prieskonis Jūsų įvaizdžiui, ypač jeigu norite vientisos lęšio spalvos;
• Rudi – visą gyvenimą žavitės rudaakiais? O kas, jeigu su rudais „Eyes Smile“ lęšiais akių spalvą į trokštamą pakeistumėte per kelias sekundes? Išbandykite ir džiaukitės Jums patinkančia spalva.
• Rusvi – švelnūs, subtilūs rusvi lęšiai malonių, šiltų akių efektui sukurti.

Išbandyti ir atrasti sau patinkantį akių įvaizdį su „Eyes Smile“ lęšiais paprasta. Kodėl to nepabadžius jau šiandien?