Namų interjeras ir LED apšvietimas

Vos tik atsiradęs rinkoje, LED apšvietimas rado kelią į modernaus dizaino mylėtojų širdis. Spalvingų lempučių žaismas suteikia erdvei norimą charakterį ir leidžia perteikti šiek tiek žaismingą ir dinamišką nuotaiką. Nenuostabu, kad LED pasirodžius rinkoje – nepraėjo daug laiko, kol ši apšvietimo sistema išpopuliarėjo. Tai patogu, inovatyvu ir ekonomiškai naudinga.

Begalinis pritaikomumas

Jeigu norite atnaujinti namų interjerą – lengviausia tai padaryti yra šviestuvo ir šviesos pagalba. Tai, beje, ir vienas pigiausių būdų, lyginant su sienų perdažymu, ar baldų pakeitimu. Šviestuvais prekiaujanti įmonė ,,Ekoliumenas” siūlo išeitį: LED apšvietimas neturi konkrečios erdvės, kur jis gali ar negali būti naudojamas, todėl namuose pasirinkti būtent tokias lemputes yra išties protingas sprendimas. Begalinis pritaikomumas tik padidina šios apšvietimo sistemos gerbėjų gretas. Žinoma, kaip ir visur yra keli pagrindiniai pritaikymo atvejai. LED juostelės ar lemputės yra itin dažnai naudojamos ant laiptų (taip tari apšviečiamas takelis į kitą namų aukštą). Taip pat LED šviesa yra plačiai taikoma svetainėje. Čia kiekvienas pasirenka: ar nori išryškinti baldus ar tam tikras ant sienų kabančias detales, lentynas. LED galima naudoti ir lauko baldų apšvietimui, terasos išryškinimui ar virtuvės stalviršio apšvietimui.

Šviesos žaismas

Įprastos LED lemputės šiandien suteikia galimybę keisti ne tik jų šviesos intensyvumą, bet ir spalvą. Todėl LED apšvietimas namuose neįpareigoja „prisirišti“ ir pasirinkti tik vieną spalvinė toną – jį galite keisti pagal nuotaiką. Šviesa labai gerai perteikia emocijas. Rinkitės: jaukus ar labiau šaltas apšvietimo tipas ir kaskart atnaujinkite ne tik namų interjerą, bet ir patys jauskitės kitaip. Savotišką spalvų terapiją sukuriantis apšvietimas padeda geriau atsipalaiduoti, o dinamiška aplinka energizuoja.

Interjero išpildymas

Pasirinkus LED lemputes nesunku papildyti modernų interjerą ar transformuoti jį į tokį. Šiek tiek futuristinį įspūdį sukuriantis apšvietimas jau tapo gana populiariu sprendimu ne tik užsienyje, bet ir mūsų šalyje. Kaip teigia interjero dizaineriai, LED apšvietimas puikiai apjungia visus erdvės elementus ir tarsi apibendrina ją sukurdamas darną ir harmoniją, todėl jis toks mėgstamas žmonių.

Išbandykite LED savo namuose ir akimirksniu atnaujinkite erdvės stilistiką. Džiaukitės raminančiomis apšvietimo spalvomis ir paverskite namus jaukumo oaze!