Lova – daug daugiau nei miegamojo baldas

Miegamasis daugelio mėgstamiausia erdvė. Čia viskas dvelkia ramybe, jaukumu ir ta nuostabia, maloniai nuteikiančia aura. Tačiau svarbiausia čia – lova. Šio baldo pasirinkimas reikalauja nemažai laiko, tačiau ir ne veltui. Nes lovos yra tai, kas užbaigia visą miegamojo interejerą. Tai baldas, be kurio gyvenimas atrodytų liūdnas ir nykus. O kad miegamasis toks neatrodytų, mes nusprendėme pateikti kelis naudingus patarimus, kaip atrasti savo lovą.

Dizainas – svarbus

Jei manote, kad svarbiausia renkantis lovą yra jos dydis, tai labai labai klystate. Taip, šis kriterijus svarbus, yra ir daug svarbesnių dalykų. Pavyzdžiui, dizainas. Nuo jo priklauso Jūsų interjero vizualinis įspūdis. Be to, renkantis lovą labai svarbu atsižvelgit į tai, kam ją naudosite. Aišku, jeigu ši bus skirta tik kokybiškam miegui, tada gal užteks ir konkretaus dydžio ir dar, kad čiužinys būtų kuo patogesnis. Vis dėlto, lovos šiandien atlieka gerokai daugiau funkcijų nei gali atrodyti.

Štai, paprastas pavyzdys: lovoje mes miegame, skaitome, mylimės, kartais dirbame, žaidžiamas žaidimus, migdome vaikus, kartais žiūrime filmus ir planuojame atostogas. Lovoje mes žaidžiame pagalvių karą ir kartais ant jos šokinėjame. Kartais tiesiog gulime ir negalima užmigti. Lova šiandien tarnauja kaip daugiafunkcinis baldas, o nuo jo dizaino priklauso kaip plačiai šįkart jį galėsite panaudoti. Tad pirmasis klausimas – kaip dažnai užsiimate kuo nors kitu nei poilsiu lovoje?

Viskas priklauso nuo individualių poreikių

Kalbėjome su interjero specialistais, salonų konsultantais ir kitais žmonėmis, turinčiais suvokimą apie miegamojo interjerą. Ir visi jie sakė, jei jau norisi kažko stilingo, patogaus ir papildančio ne tik interjerą, bet ir gyvenimą naujomis patirtimis, tai geriausia, kas gali nutikti yra magrės lovos. „Magrės baldai“ šiandien prekiauja įvairiausiais minkštaisiais baldais. Pasirinkimas platus, bet geriausia yra tai, kad baldai yra visiškai lietuviški ir ilgaamžiai.

Jei jau renkantis remiantis individualiais poreikiais, tai geriau pagalvokite, ką veiksite lovoje šį vakarą? AR tai kino filmų vakaras? O gal iš bibliotekos pasiėmėte naują knygą? Jaukumui ir komfortui užtikrinti ieškokite lovos, kurioje būtų ne tik patogu užsiimti bet kuria mėgstama veikla, lova turėtų papuošti kambarį ir suteikti jam šiokio tokio šarmo. Tegul dizainas bus subtilus, tačiau išskirtinis.

Eksperimentuokite, tačiau labiausiai ką norime pabrėžti, tai remkitės savo nuomone ir neleiskite kitiesm grūsti Jums to, kas madinga, bet visiškai neatitinka Jūsų poreikių, požiūrio ir vertybių. Tegul lova būna daugiau nei tik stilingas miegamojo baldas.