Kur tinka vertikalios žaliuzės?

Manote, kad vertikalios žaliuzės tinka tik ofisams? Šiuo metu galite rasti platų vertikalių žaliuzių pasirinkimą, kurios jus įtikins priešingai. Jų yra gaminama iš įvairių medžiagų, tad rasite ir galėsite pritaikyti ne tik įprastas plastikines žaliuzes.

Kodėl pravartu rinktis vertikalias žaliuzes?

Geriausia vertikalių žaliuzių savybė yra ta, kad galite visiškai kontroliuoti, kiek saulės spindulių pasieks jūsų kambarį. Naudodamiesi virvele jų audinius galėsite pasukti šonu ar kitu kampu: taigi visiškai užtamsinti arba sudaryti dalinę kontrolę. Šios žaliuzės pravarčios ir tuo, kad galite sukurti kiek privatumo nuo kaimynų, tačiau palikti neuždengtus radiatorius pasirinkus trumpesnes žaliuzes, tad šiluma sklis netrukdomai. Taip pat, panorus atsinaujinti, bus daug paprasčiau pakeisti žaliuzių audinį nei keisti visą langų uždengimą.

Kokiems kambariams tinka vertikalios žaliuzės?

Šios žaliuzės yra gana universalios, todėl jas lengva pritaikyti skirtingų paskirčių kambariams. Jas lengvai galite pritaikyti virtuvei, nes audiniai yra atsparūs drėgmei, karščiui. Dėl to jas galite kabinti ir vonios kambaryje. Tekstilės ar dekoruotas žaliuzes galite kabinti svetainėje, kur jos, priklausomai nuo parinkto audinio spalvos, galės sukurti jaukumą. Ypatingą prabangą gali sukurti parinktos prestižinės, kiek blizgesnio atspalvio žaliuzės. Šios žaliuzės puikiai tiks ir darbo kambariams, nes galės išskaidyti saulės šviesą, išlaikyti vėsą, tačiau leisti dirbti kompiuteriu ir nebijoti atspindžių. Jei norite kambariui suteikti kiek daugiau romantiškumo, tuomet rinkitės perforuotas.

Vertikalių žaliuzių priežiūra

Vertikalios žaliuzės mėgstamos ir todėl, kad jų priežiūra yra labai minimali. Dažniausiai jums užteks tiesiog audinį pavalyti šluoste. Žinoma, lygiomis žaliuzėmis pasirūpinti bus lengviau, nes jas galėsite greičiau nuvalyti. Perforuotas reikės valyti kiek atidžiau. Kelios priežastys, kodėl šios žaliuzės dažnai pasirenkamos ir virtuvėje yra tai, kad jos netraukia kvapų, dulkių, todėl nereikia dažnai plauti. Jei atsirado koks didesnis nešvarumas, užtenka jas tiesiog kiek pašveisti.

Vertikalias žaliuzes lengvai galite pritaikyti skirtingiems namų kambariams. Jų priežiūra yra minimali, todėl galėsite per daug nesirūpinti, kaip jas išlaikyti švarias. Tai nebėra vien ofisams naudojamas langų uždengimas: skirtingos medžiagos užtikrina, kad galėsite jas pritaikyti savo namuose ir sukurti norimą atmosferą.