Karkasinių namų interjeras

Norint, kad karkasiniai namai išlaikytų savo privalumus, aktualu, kad jų viduje parinktas interjeras taip pat išlaikytų natūralumo tematiką. Juk nieko negali blogiau nei natūralus namas, kurio viduje pilna medžiagų, kenkiančių sveikatai. Kam tada iš viso reikėjo statyti? Todėl patariame, kaip geriausia sukurti namų stilių.

Modernus natūralumas

Jau praėjo tos dienos, kai viskas turėtų būti iš perdirbtų medžiagų, kai vos ne kiekviena interjero detalė turėtų būti pasidaryta pačių. Tai – praėjusi mada. Šiais metais yra rekomenduojama kreipti dėmesį į medžiagų kokybę ir meistriškumą todėl jei norite, pavyzdžiui, vonios kilimėlio iš natūralių medžiagų, ieškokite jau pagaminto, o ne darykite patys (nebent esate tikras meistras).

Kokias medžiagas rinktis?

Kadangi karkasiniai namais yra iš medžio, dažnas įsivaizduoja, kad tai reiškia, kad namuose turi būti vien tik mediniai baldai, mediniai aksesuarai. Tačiau toks kraštutinumas tikrai nebūtinas. Žinoma, kelios medinės detalės tikrai išlaikys vientisumą, tai gali būti langų uždengimai. Tačiau jei ieškote kitų aukštos kokybės medžiagų, apsvarstykite šias:

  • Stiklas. Iš jo (o ypač spalvoto) pagaminti indai tikrai atrodys moderniai.
  • Žalvaris kiek senoviškas variantas, tačiau šiomis dienomis vėl grįžta jo populiarumas.
  • Terakota – ganėtinai brangi aukštos kokybės medžiaga.
  • Kamštis – puikiai tinka kamštinėms priminimų lentoms.

Spalvos

Pasirinkus medžiagas, reikia apgalvoti ir kokiomis spalvomis jos bus dažytos. Juk tinkamai parinkti spalviniai tonai sudaro didelę interjero dalį. Šiais metais (pasak Pantone spalvų gido) rekomenduojama arba visuose namuose išlaikyti natūralius atspalvius, arba grįžti prie rėksmingų spalvų. Taigi jei turite medines žaliuzes, pagalvokite: gal verta jas nudažyti mėlynai arba žaliai? Toks interjeras ypatingai tinka drąsioms, ekstravertiškoms asmenybėms. Natūralių spalvų išlaikymas labiau tinka ramesniems asmenims.

Parinktas interjeras gali geriau atskleisti, koks žmogus esate, todėl detales rinkitės rūpestingai. Sekant šių metų madas, galima pastebėti, kad karkasiniai namai ir jų viduje esantis natūralumas tikrai darosi populiarus. Pasirinkus statyti namą iš natūralių medžiagų, jums telieka pasirinkti, koks interjeras bus jo viduje. Rekomenduojama, kad tai būtų natūralios medžiagos, tačiau parinkus atitinkamas spalvas jos gali rėksmingai patraukti dėmesį.