Kaip spinta gali pagyvinti miegamojo interjerą?

Miegamasis ne tik be lovos, bet ir be spintos yra sunkiai įsivaizduojamas. Nors nuomojamuose butuose dažnai pasitelkiami paprasti, minimalūs, tačiau kūrybiški sprendimai ir namai vis dažniau dekoruojami skandinavišku stiliumi, nepatikėsite, kaip stipriai spinta gali pagyvinti visą interjerą. Kada ir kokią rinktis, kad būtų ne tik gražu, bet ir patogu – pasakojame išsamiau.

Spintos pasirinkimą apsunkina platus asortimentas

Užsukus į pirmą pasitaikiusį baldų saloną, užduotis staiga pasunkėja bene dvigubai. Kodėl taip yra? Nes mes nežinome ko norime: nuo spintos stumdomomis durimis iki minimalios komodos. Nors ši nelabai prisidės prie išskirtinio interjero kūrimo, pačios spintos gali būti labai įvairios. Ir su veidrodžiais, ir stiklinėmis durimis, ir su spalvotomis dekoracijomis. Atrodo, variantų tiek daug, kad galiausiai nieko taip ir neišsirenkame. Be to, juk norisi, kad spinta būtų ne tik graži, bet ir funkcionali. Tad įvertinti tenka mažiausiai kelis skirtingus kriterijus. Svarbiausius pateikiame žemiau:

• Spintos dydis;
• Gylis (talpumas);
• Lentynų, stalčių skaičius ir pakabinamiems drabužiams skirtos vietos dydis;
• Durų varstymo mechanizmas – stumdomos ar į šoną atsiveriančios durys;
• Dizainas – modernus, klasikinis, minimalistinis…

Kada ir kokią rinktis?

Kadangi pastaruoju metu vis dažiau pasirenkami mažos kvadratūros būstai, mūsų siūlymas – spintos stumdomomis durimis. Jos gali būti įvairaus dizaino – tiek klasikinio, tiek modernas, tačiau bet kuriuo atveju, padės taupyti vietą. Be to, taip pat gali labai gražiai atgaivinti interjerą. Kaip? Štai, prašom:

• Paprasčiausias būdas atnaujinti miegamąjį – padailinti spintos dizainą. Vietoj veidrodžio pasirinkus stiklines duris, jas papuošti galima pasirinktu tapetu – nuotrauka. Tai gali būti kažkas abstraktaus, kaip spalvų mišinys, arba kažkas konkretesnio – miškas, vanduo, smėlėtos pajūrio pakrantės. Viskas priklauso nuo Jūsų kūrybingumo.

• Dvigubas veidrodis per visą spintos ilgį – dar viena idėja. Ne tik vizualiai padidinsite mažą erdvę, bet bus patogiau prie spintos rinktis drabužius dviese.

• Rinkitės netradicinius ornamentus – spalvingus, geometrinius. Tokiu būdu miegamojo atmosfera atrodys kaip tik gaiviau ir įdomiau.

Kūrybingumas, vaizduotė ir savo poreikių žinojimas – tai viskas, ko reikia norint atgaivinti miegamąjį ir pasirinkti tinkamą spintą. Nebijokite spalvų, eksperimentų ir netradicinių sprendimų – tai tik Jums padės.