Kaip pasirinkti vitaminus sportuojantiems?

Propoguojant aktyvų gyvenimo būdą ir aktyviai sportuojant reikia vartoti vitaminus sportuojantiems. Visgi, sportuojantys gerai žino, kad neįmanoma suvalgyti tiek maisto, kad gautum reikiamą kiekį energijos, vitaminų ir mikroelementų leidžiančių atstatyti su prakaitu prarandamus mikroelementus, suteikiančius energijos, padedančių siekti rezultatų ir, pavyzdžiui, padedančių auginti raumenis. Vitaminai sportuojantiems yra svarbi sportininkų gyvenimo dalis. Ginčai apie tai ar reikia vartoti vitaminus bei maisto papildus netyla. Žmonėms atsibodusi chemija, ieškoma natūralių šaltinių, todėl daug dėmesio skiriama teisingai ir subalansuotai mitybai. tai iš ties šaunu ir specialistai džiaugiasi tokia sveikuoliška mada. Tačiau vitaminai sportuojantiems yra būtini ypač pavasarį, kai nusilpsta žmogaus imunitetas. O kokie vitaminai yra svarbiausi?

Kai lietuvos rinka yra perpildyta vitaminais ir maisto papildais, itin svarbi yra kilmės šalis, iš kurios atkeliavo vitaminai sportuojantiems. Vokietijoje yra aukščiausi kokybės standartai, tad reikėtų pirmenybę teikti šios šalies vitaminams ir maisto papildams. Britai, ispanai ir prancūzai taip pat turi gamintojų, užsiimančių kokybiškų papildų ir vitaminų sportuojantiems gamyba. Paklausę pardavėjo beveik visuomet sulauksite atsakymo, kad jums reikia visų vieno gamintojo vitaminų sportuojantiems, kad pajaustumėte rezultatą. Tai nėra tiesa. Maisto papildai ir vitaminai sportuojantiems yra tik dalis esmės, kurią sudaro subalansuota mityba. Atėjus pavasariui pirmoje vietoje siūloma stiprinti imuninę sistemą, tad įsigykite tris maisto papildus ir vitaminus sportuojantiems: vitaminų kompleksą, mineralų kompleksą bei omega rūgštis. Taip stiprinsite organizmą, didės fizinio aktyvumo poreikis, didinsite benrą laimės jausmą – nes sveikas bei energingas žmogus – laimingas žmogus.

Visiems sportuojantiems būtina vartoti vitaminus sportuojantiems, nes sportuojant su prakaitu juos prarandame. Vitaminai sportuojantiems – tai biologiškai aktyvūs organiniai junginiai, kurie būtini daugeliui žmogaus organizme vykstančių medžiagų apykaitos procesų. Žmogus vitaminų gauna su maistu, kai kuriuos vitaminus (B1, B12) sintetina žarnyno bakterijos, tačiau aktyviai treniruojantis vitaminų sportuojantiems poreikis išauga kelis kartus ir vitaminų, gaunamų iš maisto, nebe užtenka (atkreipkite dėmesį, kokį apdorotą maistą mes vartojame – jame vitaminų ypatingai mažai). Todėl vitaminai sportuojantiems yra ne tik reikalingi, bet net ir būtini. Mineralai, kaip ir vitaminai, yra būtini žmogaus organizmui. Jų reikia organizme vykstančioms gyvybinėms reakcijoms – fermentų, vitaminų, hormonų, vandens apykaitai, nervų sistemos veiklai, kraujo ląstelių gamybai, širdies, raumenų darbui, nervų sistemos veiklai palaikyti.

Kai organizme trūksta mineralinių medžiagų mažėja organizmo atsparumas infekcijoms. Taigi, vitaminai ir mineralai – tai pagrindas maisto papildų komplekte ir visi vitaminai sportuojantiems tiesiog būtini. Šiandien mes  bandysime pasirinkti kuriuos Multi vitaminus sportuojantiems geriausia naudoti. Visi žemiau paminėti vitaminai sportuojantiems yra tikrai geri, todėl vertėtų išbandyti visus ir rinktis sau labiausiai tinkančius. Super Multi – tai galingas multi vitaminų ir mineralų kompleksas, sukurtas tiems, kam reikia daugiau nei multi vitaminų. Optimum Nutrition, atsižvelgdama į sportininkų poreikius, pateikė rinkai tikrai revoliucinę naujovę – universalų, didelės koncentracijos ir patogų vartoti maisto papildą, kuris atstoja tą daugybę tablečių, kurias, norint geresnio rezultato, reikėtų suvartoti. Taip atsirado opti-men, sugebantis suteikti „žvėrišką“ energiją ir greitą atsistatymą viso labo tik su 3 tabletėmis.