Kaip įrengti vaikų kambarį?

Vaikų kambarys – tai viena svarbiausių erdvių mažajam. Ji turi būti kruopščiai įrengta – tai kambarys, kuriame jūsų vaikas nuolatos tobulės, žais ir mokysis. Renkite šią erdvę atsižvelgdami į naujausias madas ir jūsų mažojo poreikius.

Spalvos

Įprastas vaikų kambarys yra spalvingas – neretai spalvos pasirenkamos pagal vaiko lytį. Vis dėl to, jūsų kampinė spinta nebūtinai turi būti tamsiai mėlyna ar rausva. Moderniame vaikų kambario interjere gali vyrauti ir viena spalva, kuri yra deranti prie viso namų interjero. Vis dėlto vaikų kambariui nereikėtų parinkti itin šalto atspalvio arba labai ryškių spalvų. Tai gali paveikti net vaiko nuotaiką, o aplinka neatrodys jaukiai.

Dizainas

Vaikų kambario sprendimai dažniausiai būna spalvingi, pritraukiantys akį. Jūs galite išsirinkti išskirtinio dizaino baldus, kurie puikiai tiks prie jūsų vaiko interjero. Dažnai žaismingą dizainą diktuoja ir vaikų mados – kambarį gali puošti animaciniai gerojai. Vis labiau populiarėjai ir išskirtinio dizaino baldai – tai gali būti neįprastas stalas, kampinė spinta. Įvairiausiuose balų kataloguose tikrai atrasite ypatingą, jums ir mažajam patinkantį variantą.

Žaislai

Vaiko žaislai – neišvengiama interjero detalė. Vis dėlto net žaislus galite derinti prie interjero. Tegul gražiausi ir vaikui mylimiausi daiktai būna visada šalia ir netoliese – taip išvengsite chaoso, o mažiau naudojamus ir nederančius žaislus paprasčiausiai sudėkite į dėžes, kurios derėtų prie vaiko kambariui kuriamo interjero.

Paveikslai

Dažnas kuris ginčytųsi, ar paveikslai – reikalingas vaiko kambario atributas. Vis dėlto, jeigu jų tematika – patinkanti vaikui, pavyzdžiu, gyvūnai arba mėgstami herojai, paveikslo tikrai galima ir neatsisakyti. Svarbu paminėti, jog tokius dalykus, būtina aptarti su vaiku – nepatikėsite, bet gal jūsų parinktas paveikslas net baugins vaiką.

Saugumas

Kampinė spinta, komoda ir lova – visi šie ir kiti baldai turi būti saugūs. Pasidomėkite, iš kokių medžiagų yra pagaminti baldai, kuriais ruošiatės apstatyti vaiko kambarį – ar medžiagos natūralios, ar naudojama plastmasė yra saugi. Taip pat pasidomėkite, ar baldai gali būti tvirtinami ant sienų, kad nelaimės atveju mažasis nenukentėtų.

Transformuojami baldai

Kadangi vaikai auka ypatingai greitai, apgalvokite, kokie kambario dizaino elementai gali  būti universalūs. Įsigykite stalą, kurio aukštį galima reguliuoti arba net lovą, kuri yra transformuojama jau vaikui paaugus. Pasidomėkite šiais universaliais baldais – tai puiki investicija.

 

Vaiko kambarys turi būti jaukus ir mielas – pasirinkti baldai, tokie kaip kampinė spinta turi būti saugūs, kuriantys harmoningą dizainą. Atsiminkite, kad kuriant vaiko kambarį svarbios ne tik mados, bet ir jūsų mažojo nuomonė, ir, žinoma, komfortabilumas.