Ką turėti mašinoje – privalu?

Automobilyje privalome turėti ne tik sudoku ar energiją suteikiančios kavos – svarbu pasirūpinti, kad būtumėte saugūs ir garantuoti kelionės saugumu. Žieminės padangos – tai ne vienintelis atributas, kurį patarsime turėti automobilio bagažinėje.

Įranga akumuliatoriaus pakrovimui

Kai jūsų automobilis kelio viduryje nustos veikti, tikrai nebus laiko skambinti draugams ir prašyti pagalbos. Geriausia akumuliatoriaus priedais pasirūpinti iš anksto ir juos laikyti vietoje, kur jie bus saugūs. Už šį sprendimą tikrai sau padėkosite, kai išgirsite užsivedusio variklio garsą.

Vaistinėlė ir pirmosios pagalbos įranga

Vaistinėle privalu turėti automobilyje – dėl šios priežasties pasitikrinkite, ar jūsų vaistinėlę sudaro visa būtina įranga, ar medikamentai yra nepasibaigusio galiojimo, o įrankiai – gerai veikiantys. Turėtumėte pasirūpinti ir savo individualiais poreikiais –privalu būti pasirūpinus medikamentais, kurie gali būti reikalingi suteikiant pirmąją pagalbą. Žieminės padangos slidžiame kelyje, kaip ir vaistinėlė įvykus nelaimę, gali išsaugoti jūsų gyvybę.

Žemėlapis ir kompasas

Jeigu pasiklysite ir pastebėsite, jog jūsų telefonas išsikrovė, o visa informacija paslėpta tik jame, tikrai neišvengsite nusivylimo. Turite suvokti, kad žemėlapis, o dar geriau ir kompasas, visada būtų lengvai pasiekiamas jūsų automobilyje. Tai itin pravartu kai keliaujate užsienyje ir nežinote, kur tie keliai vinguriuoja. Žemėlapis svarbus ir dėl to, jog čia atrasite jums reikalingas poilsio zonas, be to, nereiks važiuoti

Sausas maistas

Šis aspektas tikrai svarbus ne vien dėl to, kad turėtumėte kuo save palepinti išalkus. Sausas maistas automobilyje yra toks pats svarbus kaip ir žieminės padangos. Galite pakliūti į tokią situaciją, kai sugedus automobiliui pasiekiama parduotuvė būtų iš tiesų toli. Dėl šios priežasties geriausia rinktis ilgai negendančius ir sausus maisto produktus. Pasistenkite jų nesukrimsti tik įsidėjus į automobilį.

Žibintuvėlis

Įsivaizduokite, jeigu išsikrovus jūsų telefonui ir automobilio akumuliatoriui liksite tamsoje – tai tikrai ne pats geriausias scenarijus. Pasirūpinkite kokybišku žiebtuvėliu, patikrinkite, jog jis būtų pilnai įkrautas ir geriausia, turėkite ne vieną – juk geriausia turėti garantiją, kad vienam sugedus ar išsikrovus neliksite tamsoje.

Kritinės situacijos įranga

Šiandieniniai išradimai leidžia pagerinti savo išgyvenimo nelaimės atveju galimybes. Ne tik oro pagalvės ar žieminės padangos padidina tikimybę išgyventi. Dėl šios priežasties jums vertėtų įsigyti nedidelį mechanizmą, kurį apsivertus, įstrigus automobiliui būtų galima panaudoti kaip priemonę išdaužti stiklui arba perkirpti saugos diržui. Kadangi jie yra itin kompaktiški, ši įranga laisvai tils jūsų salono skyrelyje.

Visa būtina įranga jūsų automobilyje turėtų atsidurti prieš įvykstant nelaimei – tikrai geriausia ne mokytis iš savo klaidų, o iš karto apsisaugoti. Net sauso maisto pakuotė ar šiltas pledas gali išsaugoti jus ir jūsų artimuosius. Investuokite į saugumą ir savo sveikatą.