Įmonės reklamavimo būdai: kokius pasirinkti?

Be reklamos, net ir itin stambi ir žinoma įmonė nepasieks tokių gerų rezultatų, kurie būtų galimi su reklama. Yra daugybė efektyvių būtų kaip save reklamuoti ir pristatyti klientais. Jie tikrai išradingesni, nei skrajučių dalijimas. Pateikiame pagrindinius būdus, reklamai paįvairinti.

Reklaminiai saldainiai

Tai itin efektyvus reklamos būdas tiems, kurie siekia kad reklama būtų platinama per šventes, renginius. Saldainiai, skirti reklamavimui, yra puiki priemonė, nes jais galima pasiekti nemažą dalį žmonių lokalioje zonoje. Be to, šis reklamos būdas yra gan pigus ir kitaip nei skrajutės, nepasimes. Svarbiausia pasirinkti tinkamus saldainius ir popierėlio spalvą, kuri derėtų prie jūsų įmonės logotipo.

Geriamasis vanduo su įmonės logotipu

Tai puikus sprendimas tiems, kurie nori, kad jų vardas būtų žinomas sporto renginiuose. Geriami vandens buteliukai su jūsų logotipu parodo, kad jums yra svarbūs klientai ir jūsų prioritetas – jų poreikiai. Žinoma, turite suplanuoti, kiek šių vandens buteliukų reikės. Reklaminiai saldainiai bus tinkamesnis pasirinkimas, jeigu renginio metu bus itin didelis kiekis žmonių. Žinoma, viskas priklauso nuo situacijos ir to, kiek ruošiatės išleisti.

Raktų pakabukai

Tai itin tradicinė dovana. Bet vien dėl to, kas galvojate dovanoti pakabukus, nereiškia, kad turitės rinktis įprastą kelią. Galite išsirinkti skirtingos tekstūros ir formos pakabukus. Svarbiausia, kad jie derėtų prie jūsų įmonės siekių ir formuojamo įvaizdžio. Galite išsirinkti tikrai originalius pakabukus, kurie yra multifunkciniai, turi LED švieseles, yra originaliai graviruoti.

Pledai

Ši dovana yra tinkamesnė šaltuoju sezonu. Turite pasirinkti progą, kurios metu šios dovanos tiktų. Jūsų tikslas turėtų būti ne dovanoti pačius pigiausius pledus, bet bent vidutinės kokybės. Reklaminiai saldainiai ir pledas su jūsų įmonės logotipu – apgalvota dovana klientui. Kadangi pledas asocijuojasi su šiluma, jaukumu, tai tiktų bendrovės, kurių prioritetas yra šios vertybės.

Galvosūkiai

Tai dovana, kurią tinkama dovanoti per konferencijas ir panašaus tipo renginius. Tai itin tinkamas pasirinkimas IT įmonėms, ir organizacijoms, kuriose svarbus tikslumas, loginis mąstymas. Galvosūkiai būtų ir puiki remėjų dovana mokiniams, studentams.

Kokių dovanų reikia vengti?

Nedovanokite dalykų su įmonės logotipu, kurie gali paveikti jūsų įvaizdį – jei nesate tikri ar, pavyzdžiui, alaus atidarytuvai ar balionai netinka jūsų įmonei reprezentuoti, paprasčiausiai nesirinkite tokių dalykų. Sugadinti įmonės įvaizdį – tikrai lengva, tačiau atstatyti tikrai sunku. Žinoma, reklaminiai saldainiai yra viena universaliausių dovanų, būtina atkreipti dėmesį kam jos dovanosite.

Dovanomis parodote dėmesį savo klientams, skatinate jų lojalumą. Vis dėlto pasirenkamos dovanos turėtų neviršyti jūsų biudžeto ir žmonių kiekio, kuriems ruošiate dovanoti. Rinkitės praktiškus ir taip pat originalius reklamos platinimo būdus.