Greitas ir daug nekainuojantis virtuvės atnaujinimas

Nesvarbu, apie kurią būsto erdvę bekalbėtume, atnaujinimas visada kainuoja marias pinigų. O jų ir taip, atrodo, nėra labai daug. Tad bet kuriuo atveju, visada norisi kažkiek pataupyti. Šįkart ieškojome pigių ir gražų bei stilingą rezultatą garantuojančių atsinaujinimo būdų. Ir štai – keli iš jų keliauja Jūsų teismui ir eksperimentams.

Keiskite sienų spalvą

Daugeliui atrodo, kad labiausiai dėmesio reikalauja virtuvės baldai. Juk būtent jie lemia beveik visą virtuvės interjero dizainą. Tiesa, reikšmės jie turi ir nemažai, tačiau pakeitus vieną detalę šalia jų viskas gali kardinaliai pasikeisti. Na, pavyzdžiui, pakeitus sienų spalvą. Raudona, geltona, mėlyna, žalia, oranžinė… Rinkitės tą spalvą, kuri Jums artimiausia, arba tą, kuri derės prie patalpoje jau esančių spalvą. Perdažyti sienas verta jau vien todėl, kad ilgainiui šios išsiteplioja, jas sunku nušveisti, o tai savaime gadina interjerą. Tad vienas kitas naujas potėpis gali kardinaliai pakeisti ne tik dizainą, bet ir vyraujančią atmosferą.

Atnaujinkite spinteles

Kas sakė, kad virtuvės baldai negali būti atnaujinami? Kartais labai patogu pridėti prie turimo komplekto kelias papildomas spinteles ar išsukamas lentynas (jų ieškoti už gerą kainą galima ir elektroninė baldų parduotuvėje „BaldaiPL“), o tokie nedideli dalykai leidžia ne tik atgaivinti dizainą, bet padidina ir funkcionalumą. Pakeiskite rankenėles, perdažykite spinteles ar vidines lentynas, atnaujinkite stalviršius ir virtuvė įgaus naują, atsišviežinusį veidą.

Suteikite patalpai daugiau gaivos

Vis dar kažko trūksta? Virtuvės vis dar atrodo nuobodžiai? Suteikite jai daugiau gaivos – papuoškite palanges vazoninėmis gėlėmis ir prieskoninėmis žolelėmis. Tegul ant palangių puikuojasi mėtos, čiobreliai, bazilikas ir rozmarinas. Žalia spalva suteiks daugiau gaivos patalpai, o šviežios žolelės – daugiau skonio ir kvapų patiekalams.

Skirkite lentyną knygoms

Jei patalpa vis dar atrodo neišpildyta, nepamirškite, kad virtuvės baldai skirti ne tik puodams ir lėkštėms. Panaudokite vieną lentyną receptų knygoms. Šios ne tik įneš į Jūsų virtuvę jaukumo, bet taip pat paskatins išbandyti kažką naujo. Juk kartais viskas, ko reikia, tai nauji kvapai ir skoniai.

Virtuvė gali būti visiškai nesudėtingai atnaujinama naudojant priemones, kurias turite namuose. Eksperimentuokite, bandykite ir leiskitės į kūrybiškumo ir vaizduotės džiungles. Jūsų virtuvė be didelių išlaidų gali turėti visiškai naują įvaizdį ir stilių. O tai galbūt paskatins ir šeimos narius prie stalo pasilikti dar šiek tiek ilgiau.