Granulės: natūralus būdas atnaujinti namus

Visi įsivaizduoja, kad granulės gali būti panaudotos vien tiktai kūrenimui. Tikrai ne! Pasakojame, kokius sprendimus galite priimti naudodamiesi įvairiomis granulėmis – šį kartą jas gavome iš įmonės „Kuro Granulės“. Jų produktas gali būti priemone norint pakeisti ne tik savo namų interjerą, bet ir augintinių priežiūrą ar savo sodą. Kaip tai padaryti?

Atnaujiname namus

2017 metais natūralios priemonės yra tiesiog karaliaujančios namų interjere. Visi tik ir ieško tokių sprendimų, kurie nustebintų svečius ir parodytų, kaip jiems rūpi aplinkosauga bei ekologija. Taigi ką galime pakeisti savo namuose?

  • Granulinis padėkliukas puodui. Ne paslaptis, kad karšto puodo negalima statyti tiesiog ant stalo. Tam žmonės pasitelkia įvairias pjaustymo lenteles, sulankstytas šluostes. Tačiau galite patys pasigaminti specialų padėkliuką. Jums tiesiog reikės apskrito padėkliuko su pakilusiais kraštais. Tuomet vidurį patepkite klijais ir dėkite granules, kol nebebus vietos ir jos pačios stovės. Tada granulių paviršių reikės nulakuoti ir padėkliukas jau bus paruoštos naudojimui.
  • Kojas masažuojantis kilimėlis. Ši užduotis beveik nereikalaus jokių pastangų. Viskas, ką jums reikės padaryti, yra paimti ilgą atraižą medžiagos, ją perlenkti, apsiūti tris kraštus. Tuomet po truputį berti granules ir kas 5 cm susiūti, kad neišbyrėtų. Taip susidarys tokie granulių ruožai, ant kurių stovint jums bus masažuojamos pėdos.
  • Augintinių dėžutė. Atsibodo nuolat pirkti smėliuką ir norite kokio nors ekologiškesnio varianto? Tuomet augintinių dėžutėje galite smėliuką pakeisti granulėmis. Tai taip pat palengvins ir valymą, nes jums tiesiog reikės susemti išsileidusias granules.

Žinoma, visiems išvardytiems sprendimams įgyvendinti jums reikės laiko. Tačiau tai puikus užsiėmimas, jei vakarus leidžiate prie televizoriaus ir norite tuo pat metu nuveikti kažką atpalaiduojančio ir naudingo.

Atnaujiname sodą

Tačiau šią kūrenimui skirtą medžiagą galite panaudoti ne tik namuose, bet ir savo sode. Šiuo metu populiarėja meditaciniai takeliai, kuriais einant veikiami įvairūs pėdos taškai, kas itin atpalaiduoja, leidžia susikaupti. Tai galite padaryti naudodami ne tik granulių dalis, bet ir akmenukus. Tai taip pat pagyvins jūsų sodą ir sužavės jūsų svečius.

Taigi panaudojus vaizduotę net ir produktus, kurie, atrodo, turi aiškią paskirtį, galite panaudoti visiškai kitaip.