5 fotelio įkomponavimo interjere idėjos

Ar ir Jūsų žvilgsnį šią savaitę netyčiomis užkliudė kažkuriame baldų prekybos salone tūnantys minkštučiai foteliai? Taaaip, mes puikiai žinome tą jausmą, kai netyčia pastebėtas ir nusižiūrėtas baldas savaitę ar dar daugiau laiko tiesiog negali iškristi iš galvos. Tačiau dar prieš suskubant jo pirkti, labai svarbu tinkamai apgalvoti, kur jį namuose būtų galima pastatyti ir įkomponuoti. Trūksta idėjų? Mes pateikiame Jums net 5!

1. Susikurkite jaukią skaitymo zoną svetainės kampe

Minkštutis fotelis, ant kurio visada laukia dar minkštesnis pledas, o ant šalia esančio staliuko – garuojanti kakava – na, kas gali būti geriau? Tai idealus variantas tiems, kurie mėgsta skaityti. Ryškus ir spalvingas fotelis gali tapti Jūsų svetainės akcentu, tačiau jei šis – neutralių spalvų, taip pat puiku. Papuoškite jį spalvotu pledu, šalia pastatykite toršerą ir Jūsų kampelis jaukiam pasisėdėjimui jau paruoštas.

2. Svetainėje priešais langą

Įsitaisykite prieš langą ir stebėkite kintančius orus. Žinokite tokie vaizdai ramina ir leidžia lengviau atsikratyti negatyvių minčių, streso, įtampos. Kartais tai viskas ko reikia – turėti kampelį ar vietą, kur būtų galima įsitaisyti ir užsimiršti. Jei vietos prie lango pakanka, čia gali tilpti ir keli foteliai. Jaukus pasisėdėjimas garantuotas, o fotelius rinktis galite ir skirtingų spalvų.

3. Kad kojas būtų galima šildytis priešais židinį!

Artėja ruduo ir šaltasis metų sezonas, jei jau numatytas fotelis nekrenta iš galvos, o namuose yra jaukus židinys, tai ir statykite jį ten. Patogiai susirangius bus galima ir knygą paskaityti, ir kojas susišildyti – vienas malonumas, kai rankose dar ir arbatos puodelis. Beje, prie židinio geriau komponuoti porą fotelių.

4. Patogiai įsitaisykite… po laiptais!

Ar nuosavame name vis dar neišnaudojote vietos po laiptais ir čia vis dar kraunate lauko drabužius? Laikas kažką keisti. Du foteliai čia gal ir netilps, tačiau vieną tikrai nesunkiai įkomponuosite. Pakabinkite čia kelias lemputes ir tai taps dar viena poilsiui skirta vieta. Juk atsipalaiduoti daug lengviau, kai galima tai daryti mylimiausiame fotelyje.

5. Atsipalaiduokite priešais televizorių

Ar esate vienas iš tų, kuris negali penktadienio vakarą neįsijungti mylimo serialo naujos serijos, o galbūt kiekvieną savaitgalį organizuojate filmų vakarus? Stilingas, tačiau komfortiškas fotelis čia tikrai nepakenks, tad jei jau nekrenta iš galvos, galite jau pradėti laisvinti vietą ir dėlioti pagalvėles aplinkui – fotelyje galės sėdėti šio vakaro filmų karalius.

Patogūs, komfortiški ir stilingi foteliai gali būti ne tik stilingais akcentais, bet ir dar vienu būdu suformuoti naują funkcinę zoną. Tai tarsi sukurti dar vieną kambary vienoje patalpoje. Ar jau sugalvojote, kur stovės Jūsų nusižiūrėtas fotelis?