Sieniniai šviestuvai vėl madingi?

Pirmoji mintis, pagalvoju apie sieninius šviestuvus, dažniausiai ne pati teigiamiausia. Kodėl? Daugeliui šie asocijuojasi su senais sovietinio stiliaus žibintais, apšviečiančiais koridorius. Vis dėlto, jie grįžta į madą. Ne, ne tie sovietinių laikų sieniniai šviestuvai, tačiau modernūs ir stilingi. Kokie dabar populiariausi ir kur juos įkomponuoti – pasakojama plačiau.

Dekoratyvinis variantas svetainėje

Daugelis puikiai žino tą jausmą, kai svetainė, kad ir kaip estetiškai atrodytų, tampa tiesiog nuobodi ir erzinanti. Tai ypatingai pasijunta šaltuoju laikotarpiu, kai už lango anksčiau temsta, o namuose taip norisi jaukumo. tačiau centrinis patalpos apšvietimas dažnai erzina, blaško, kartais skatina dėmesio koncentraciją ir neleidžia po darbų atsipalaiduoti. Tai tas pats, kas grįžus po darbo toliau norėti dirbti ir versti smegenis aktyviai veikti, kai kūnas tiesiog nori poilsio.

Jaukūs sieniniai šviestuvai gali padėti sukurti jaukią ir malonią, atsipalaiduoti leidžiančią atmosferą. ypač, jeigu išdėliosite juos žaismingai, tose kambario zonose ant sienų, kur dažniausiai norisi jaukesnio ir malonesnio apšvietimo. Tai gali būti skaitymo zona, jaukus poilsi kampas, kuriame mėgstate įsitaisyti žiūrėti serialą. Modernių sieninių šviestuvų gaubtai pridengia lemputę, tad šviesa nėra tokia intensyvi ir neerzina, o tai ypatingai svarbu norint atsipalaiduoti. Kai šviesa neakina, vienas malonumas leisti tamsius vakarus jaukiai apšviestoje svetainėje.

Funkcionalus koridoriaus ir laiptų apšvietimas

Kitas praktiškas sieninių šviestuvų variantas yra kreipiamieji šviestuvai laiptams ir siauriems namų koridoriams apšviesti. Tinkamai pasirinkus, jie bus ne tik jaukus, bet ir funkcionalus variantas, stilingai apšviečiantis laiptus. Tiesa, spalvas galima rinktis kelias skirtingas, tad jei norite, galite laiptus apšviesti raudonai, žaliai ar mėlynai, keičiant spalvinę paletę. Tokie sieniniai šviestuvai labai mėgstami vaikų.

Šiandien sieninius šviestuvus galima labai plačiai pritaikyti, tad svarbiausia – drąsiau eksperimentuoti. Papuoškite namus, nes šie šviestuvai kol kas tikrai vaidensis kiekvienoje šviestuvų parduotuvėje. kurkite ornamentus, pasitelkite kūrybinį mąstymą, dekoruokite sienas ir nereikės jokių papildomų sienų dekoracijų. Jaukumas dažniausiai priklauso nuo to, kokia šviesa ir kiek jos yra kambaryje. Pabandykite visą dieną praleisti intensyviu apšvietimu pasižyminčioje patalpoje ir patys suprasite kiek daug reikšmės mūsų gyvenimui turi apšvietimas.